eokulveli | Konular | Kitaplar

Anaokuluna kayıt nasıl yaptırılır?

2013-2014 Anaokulu kayıtları için öncelikle oturduğunuz bölgede adres olarak sizin bölgenizde olan bir okulun anasını veya ayrı olarak hizmet veren anaokuluna 2013 haziran ayı içersinde kimlik belgesiyle beraber başvurmanız ve ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir.Ön kayıtta okul çıkarsa aşağıdaki belgeleri hazırlayınız.

Kayıt için gerekli birtakım belgeler aşağıda sıralanmıştır:

Yaş belgesi

Yanınızda bir doğum sertifikası veya çocuğunuzun hangi tarih­te doğduğunu gösterir bir belge getirmelisiniz.(kimlik kartı)

Sağlık belgeleri

Eğer çocuğunuz fiziksel, duygusal veya ruhsal yetersizli­ğinden dolayı herhangi bir özel yardım almışsa çocuğunuzun anaokuluna baş­layacak herhangi bir yetersizliği olmadığını kanıtlayan bir raporla ve parazit,kültür tahlili sonuçlarıyla kayda gelmelisiniz.

Adres ispatı

Okul kayıt alanını içine alan bir bölgede oturduğunuzu kanıt­lamak için yanınızda mutlaka ya bir telefon ya da bir elektrik faturası ge­tirmelisiniz.

23 Agustos 2013

Konular

Fizan.Net

Fizan Neresidir

Fizan Turgut Reis tarafından 1551 yılında feth edilip osmanlı imparatorluğuna bağlanan uç eyaletin ismidir. Bugün fizan libya içinde yer almakta ve çöllük alandır.